MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #23

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

 

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat, když vám v Macu přestane fungovat disk?

Odpovědí na tuto otázku může být hned několik. Pokud se váš Mac dostal do podobně nepříjemného stavu, doporučujeme navštívit odkazovanou diskuzi, kde se dozvíte, co dělat. (přejít do diskuze)

Jaké zkušenosti udělali naši uživatelé s Apple sluchátky AirPods?

Zaujaly vás bezdrátová sluchátka AirPods? Pokud ano a uvažujete nad jejich pořízením, možná vám přijdou vhod zkušenosti českých uživatelů. (přejít do diskuze)

airpods_macbook_iphone

Jak je to s výměnou klávesnice u Macbooků po záruce?

Dostal se vám do rukou MacBook z ruskou či jinou klávesnicí, jejíž rozložení vám nevyhovuje? Existuje několik možností, jak se s tímto problémem vypořádat. Česká Apple komunita vám prozradí, jak na to. (přejít do diskuze)

Připojte se do skupiny českých uživatelů se sdílenou aktivitou a nechte se motivovat

Nemáte ve svém okolí nikoho dalšího, kdo by s vámi sdílel aktivitu prostřednictvím měření z Apple Watch? Jestliže vám chybí okruh podobně nadšených uživatelů, s nimiž se chcete porovnávat či vzájemně hecovat, můžete se přidat ke komunitě členů MacFora. (přejít do diskuze)

Jak funguje v praxi Thunderbolt3 HUB od iTechu?

Zaujala vás dokovací Thunderbolt stanice iTech? Pokud ano, jistě vám přijdou vhod uživatelská recenze od uživatele vystupujícího pod přezdívkou Tarabys. (přejít do diskuze)

Kdy je potřeba vyčistit napájecí konektor u Macbooku?

Majitelé MacBooků s napájecím rozhraním MagSafe dříve či později narazí na situaci, kdy konektor přestane korektně fungovat. V tento moment nastává nejvyšší čas se vrhnout na mechanickou očistu. Jak MagSafe uvést opět do chodu se tradičně dozvíte formou cenných tipů od uživatelů z MacFora. (přejít do diskuze)

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button