MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #21

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Když zlobí herní myš připojená k Macu

Máte k Macu připojenou drátovou myš, která nepracuje tak, jak by měla? Vyzkoušejte několik několik užitečných tipů od české Apple komunity. (přejít do diskuze)

Jak by měl vypadat dokonalý iPhone?

Zapojte se do diskuze a podělte se s ostatními o názory, jak by měl podle vás vypadat dokonalý iPhone. (přejít do diskuze)

Aplikace pro iPhone, která chrání před otravnými hovory

Před pár dny jsme vás informovali o nové iOS aplikaci, která vás ochrání před otravnými hovory, jejichž předmětem je nabízet nejrůznější produkty či služby. Aplikace se velmi rychle dostala do žebříčku deseti nejstahovanějších titulů v App Store. Pokud chcete znát zkušenosti českých a slovenských uživatelů, navštivte odkazovanou diskuzi. (přejít do diskuze)

apple_macbook_iphone

Jak vyřešit pořádný zvuk u AppleTV 4.generace?

Pokud patříte mezi majitele AppleTV a zároveň si potrpíte na kvalitní audio, dříve či později začnete řešit otázku, jak z AppleTV dostat co nejkvalitnější zvuk. Možností je hned několik, o všech se dozvíte v odkazované diskuzi, která je plná užitečných tipů a rad. (přejít do diskuze)

macOS si přestal pamatovat heslo ke sdílenému disku

Přestal si systém pamatovat heslo ke sdílenému disku? Dost možná jde o stejný problém, který řeší i ostatní uživatelé. (přejít do diskuze)

Jaký monitor k Macbooku Air?

Kdo často pracuje na počítači a tráví před jeho obrazovkou dlouhé hodiny, brzy začne řešit pořízení externího monitoru. Pokud jste v podobné situaci, dost možná vám přijdou vhod rady od zkušenějších uživatelů. (přejít do diskuze)

 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button