MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #19

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jaký vliv na výdrž baterie má macOS Sierra?

Nejste spokojeni s výdrží vašeho MacBooku po přechodu na novou verzi operačního systému macOS Sierra? Důvodů může být hned několik. (přejít do diskuze)

Obrovská databáze zkušeností s iOS 10?

Mezi komunitou bylo uvolnění iOS 10 považováno za jeden z nejzásadnějších okamžiků této platformy určené pro mobilní zařízení s logem Applu. Pokud chcete znát názory a zkušenosti českých uživatelů, rozhodně navštivte odkazovanou diskuzi, kde naleznete postřehy z každodenního používání a spousty užitečných tipů a rad při řešení nejrůznějších otázek. (přejít do diskuze)

macbook-pro-event-wallpaper-splash-593x445

Co dělat, když se zasekává obraz v Apple TV?

Máte doma Apple TV a máte problémy s plynulostí přehrávaného videa? Na vině nemusí být pouze kvalita připojení. Jak tento častý problém vyřešit, vám tradičně poradí zkušenější uživatelé komunitního webu MacForum. (přejít do diskuze)

Jak na Macu pracovat s RAR soubory?

Pokud nevíte jak na komprimované balíky, v diskuzi naleznete užitečné tipy na ověřené aplikace, které si poradí s většinou nejpoužívanějších archivů. Zkušenější z vás mohou přispět vlastní špetkou do mlýna a přidat vlastního favorita. (přejít do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button