MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #18

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat s problémy při instalaci macOS?

Rozhodli jste se vyměnit ve svém počítači disk a provést čistou instalaci bez klonování původního obsahu? Možná jste se v průběhu instalace setkali s problémem, který bránil jejímu dokončení. V těchto případech by vám mohlo přijít vhod pár tipů od zkušenějších uživatelů. (přejít do diskuze)

Co pro nás Apple chystá na podzimní keynote?

Apple si datum 27.10 rezervoval na další tiskovou akci, kde představí další hardwarové novinky. Jaká jsou očekávání české Apple komunity se dozvíte v odkazované diskuzi. (přejít do diskuze)

MacPro2013_35781456_14

Jaký Mac vybrat, když chcete dělat v CADu?

Počítače od Applu jsou od nepaměti považovány za nejlepší nástroje pro kreativní jedince pracující s grafikou a multimédii. Pokud vás zajímá, zda mají MacBooky dostatek výkonu na náročnou práci v CADu, přečtěte si cenné zkušenosti, jejich majitelů. (přejít do diskuze)

Jak udělat obraz v obraze v iMovie?

Plánujete stříhat video v iMovie a chcete použít vložení efektu obraz v obraze (PiP)? (přejít do diskuze)

Co dělat, když servis odmítne opravit iPhone?

Reklamace nejsou ničím příjemným, zvlášť pokud narazíte na neochotu a další problémy s konkrétním servisem. Co v takových případech dělat a jak správně postupovat se dozvíte v odkazované diskuzi. (přejít do diskuze)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close