MacNovinkyPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #1

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

iPhone SE, odezvy uživatelů

Když Apple v březnu představil iPhone SE, miliony fanoušků po celém světě v něm rázem viděli jasného nástupce za dosluhují iPhone 5s. Pokud uvažujete nad jeho pořízením, v diskuzi naleznete čerstvé odezvy uživatelů. A jestliže patříte mezi hrdé majitele, můžete se zároveň podělit o vlastní zkušenosti. (odkaz do diskuze)

Opravdu jde chytit vir na Macu?

Tato otázka patří mezi jedny z nejskloňovanějších témat. Přestože je operační systém OS X považován za bezpečnou platformu, neznamená to, že jeho používání je absolutně bez rizik. V odkazované diskuzi se dozvíte, na jaký software je třeba si dávat pozor, případně co dělat, když se váš počítač začne chovat podivným způsobem. (odkaz do diskuze)

products_hero

Když nejde připojit externí klávesnice k Macu

Jestliže vás trápí problém s připojením externí klávesnice k Macu, přečtěte si několik zajímavých tipů, jak tuto situaci vyřešit. (odkaz do diskuze)

Je lepší iPad Pro nebo MacBook Retina?

Obří úhlopříčka iPadu Pro doslova svádí k myšlence, zda dokáže plně nahradit léty osvědčenou koncepci přenosného počítače. V diskuzi se kromě reálných zkušeností dozvíte, jak je operační systém iOS připraven na plnohodnotnou práci a zda pro něj existují adekvátní alternativy k „dospělým” aplikacím. (odkaz do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button