Novinky

QNAP začíná nabízet nové typy záruk s výměnou následující pracovní den pro NAS i pevné disky

Společnost QNAP představila pro Českou republiku záruky Next Business Day a Next Business Day Onsite. Služby dodatečné záruky si mohou zakoupit uživatelé všech NAS s provedením do RACKu i majitelé všech šesti a více pozicových desktopových NAS QNAP do třiceti dní od zakoupení NAS u všech autorizovaných partnerů v ČR. Díky úzké spolupráci společnosti QNAP a Western Digital je možné dokoupit i záruku pro vybrané modely pevných disků.

„Služby NBD a NBD Onsite jsme spustili v Polsku již v roce 2018. Zákazníci si je velmi oblíbili a systémoví integrátoři je rádi nabízejí jako součást řešení ukládání dat ve firmách, protože hodnota dat téměř vždy mnohonásobně převyšuje hodnotu hardware,“ řekl Václav Štajner, Country Manager QNAP pro Českou republiku, a dodal: „I v České republice si firmy uvědomují náklady spojené s řešením nenadálých výpadků HW infrastruktury, z toho důvodu QNAP touto cestou rozšiřuje podporu pro české zákazníky.“

Podpora na nejvyšší úrovni

QNAP specializovaný servisní tým poskytuje patřičnou pomoc a zajišťuje, že každý problém s hardwarem bude mít nejvyšší možnou prioritu. To znamená, že pokud je vaše zařízení poškozené, obdržíte výměnou novou jednotku. Můžete tak být v klidu s vědomím, že vaše servery jsou vždy v péči inženýrů QNAP.

Nové záruky Next Business Day a Next Business Day Onsite jsou nyní k dispozici. Další informace můžete získat na webu společnosti QNAP.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button