Novinky

První fotografie z rozbalení iPhonu 7

Na velmi očekávaný iPhone 7 a iPhone 7 Plus, který se dostane do prodeje až tento pátek (16. září), se už nyní můžete detailně podívat. Pro veřejnost se totiž objevil oficiálně první unboxing ještě před prodejem a obsahuje obě barevné varianty, a to jak Black, tak i Jet Black. Majitel fotografií, které byly sdíleny na asijské sociální síti, tvrdí, že je dealerem pro společnost Apple, a proto se dostal k novému iPhonu mezi prvními.

Ze snímků můžeme vidět, že menší model je iPhone 7 Jet Black, zatímco v případě většího modelu se jedná o matný Black iPhone 7 Plus. Na rozdíl od 4,7“ iPhonu, který je vybaven novou povrchovou úpravou a širší clonou fotoaparátu iSight, je 5,5“ model obdařen dvěma 12MP iSight fotoaparáty.

1

Překvapením taktéž nebude ani fakt, že iPhone 7 Jet Black dostal černou krabičku, ovšem iPhone 7 v Black variantě se bude pyšnit v krabičce bílé, pravděpodobně stejně tak jako jeho další barevné varianty ve stříbrné, zlaté nebo Rose Gold barvě. To, že je iPhone 7 Jet Black uložen v černé krabičce, je pravděpodobně z toho důvodu, aby byly od sebe snadněji rozlišitelné dvě černé varianty telefonů.

2

Z fotografií jsme se vlastně kromě barevných kombinací krabiček nedozvěděli žádné podstatnější novinky. Zajímavostí je, že dealer na žádném ze snímků neukazuje iPhone 7 v provozu, což je pravděpodobně jen preventivním krokem, protože se produkty doposud neuvedené na trhu nesmějí ukazovat bez příslušného povolení.

 

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button