AktualityNovinky

První drop testy dokazují, že iPad Pro není žádné ořezávátko

Drop testy mobilních zařízení se staly populární disciplínou technologických webů a řady blogerů. Největší úspěch mají pochopitelně produkty Apple, k jejichž ničení byly použity snad všechny dostupné prostředky a zbraně. Bylo tedy otázkou času, kdy se objeví první odvážlivci, kteří se postarají o destrukci obřího tabletu iPad Pro. Mezi ty nejsledovanější patří počin od tvůrců YouTube kanálu TechRax.

Na přiloženém videu si můžete všimnout, že osudným se tabletu  stal pád displejem otočeným k podlaze, kdy došlo k prasknutí krycího skla.

Druhý test v podání EveryThingApplePro těží z obdobného scénáře. Zde však iPad Pro podal o něco lepší výsledky, kdy se žádné roztříštění zobrazovacího panelu nekonalo. Na závěr muselo logicky přijít ohýbání. Ačkoliv je konstrukce vyrobena z odolné slitiny hliníku (series 7000), nakonec podlehla „ukrutné” síle lidských paží. Informační hodnota podobných videí je krajně diskutabilní, ovšem počet shlédnutí hovoří pravý opak a proto by nás zajímal váš názor na tyto nic neříkající pokusy.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button