Novinky

Prohlédněte si bláznivý koncept iPhonu bez tlačítek a fakticky bezdrátovou nabíječku

Každým rokem se skupinka grafiků předhání s nejrůznějšími koncepty iPhonu. Mezi nepřeberným množstvím renderů najdeme méně, či více povedené virtuální kousky, které obvykle korespondují s obecně bujnými představami uživatelů o nových Apple zařízeních. A to je případ i nového konceptu iPhonu 12 od Kevina Nokiho, jenž si přespříští generaci iPhonu maluje opravdu snově.

https://www.youtube.com/watch?v=v6gfaO2XN78

Zakřivený displej protáhnutý až do bočních hran přístroje, virtuální ovládání hlasitosti nebo nespočet barevných variant. To je jen krátký výčet vylepšení, jenž si Noki dokáže na novém iPhonu představit. Na konceptu je zajímavé i nové prostředí iOS, ve kterém by postranní ikonky fungovali i jako takové menší widgety pomocí kterých by se uživatel snadno a rychle dostal k dalším funkcím jednotlivých aplikací.

Apple oficiálně potvrdil zrušení bezdrátové nabíječky AirPower

Noki nezapomněl ani na bezdrátové nabíjení. Bezdrátová nabíječka s logem nakousnutého jablka by měla být schopna nabíjet iPhone až na vzdálenost 20 metrů. Ruku na srdce, to se při aktuálním dění, kdy Apple „zařízl“ relativně konvenční bezdrátovou podložku AirPower, jeví jako naprosté blouznění po použití těch nejtvrdších návykových látek. Celkově je ale koncept vcelku zdařilý, nicméně jako každé virtuální zařízení v sobě nese jistou dávku nereálnosti, kterou by každý seriózní výrobce musel v praxi vyřešit.

Zdroj
CoM

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button