Novinky

Probuďte v sobě tvořivost s populární 3D tiskárnou Anet A8 za ačkní cenu

Domácí 3D tiskárny se v posledních letech těší obrovské oblibě. Možnosti jejich využití v domácnosti jsou téměř nevyčerpatelné, což vám potvrdí nejeden český kutil. Ať už potřebujete opravit některý ze spotřebičů, nebo si například vyrobit originální dokovací stojánek pro iPhone, 3D tiskárnou to nebude žádný problém.

Přestože ceny 3D tiskáren už nejsou tak astronomické jako dříve, stále se jedná o poměrně drahou záležitost. O to více možná oceníte nabídku internetového obchodu TomTop, který nabízí populární 3D tiskárnu Anet A8 za akční cenu.

Anet A8 je dostupná DIY 3D tiskárna, v jejíž výbavě nechybí slot na paměťové karty, přehledný LCD displej a pětice ovládacích tlačítek. Zajímavou funkcí je také podpora offline tisku a vysokorychlostní motor. Mezi další přednosti tiskárny patří možnost zpracovávat řadu různých materiálů – PLA, HIP, PP či ABS.

Ačkoli je Anet A8 dodávána v rozloženém stavu, její kompletaci zvládna i běžně zkušený uživatel. Bát se nemusíte ani toho, že byste v průběhu skládání něco pokazili. Přímo na stránce produktu jsou k dispozici instruktážní videa, která vás provedou kompletací 3D tiskárny krok za krokem.

3D tiskárnu Anet A8 můžete využít k tisku nejrůznějších součástek, hraček a doplňků. V podstatě jediným limitem je pouze vaše kreativita. Maximální velikost tištěného výrobku pak může činit 22 x 22 x 24 centimetrů.

Internetový obchod TomTop nabízí 3D tiskárnu Anet A8 za akční cenu 3190 korun. S nákupem však příliš neotálejte, jde o časově omezenou nabídku. Odeslání probíhá z německého skladu s doručovací dobou 4-6 dnů od expedice. Jde tedy zároveň o skvělý tip na dárek pro všechny hračičky, kteří milují technologie a chtějí v sobě probudit tvořivost.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button