Novinky

Příslušenství pro Apple Watch

Fenomén hodinek od Applu zaplavil celý svět. Jednalo se však jen o první vlnu, která byla předzvěstí ještě větší vlny ve formě doplňků a gadgetů, které jsou s hodinkami spojené. Stejně tak jako k iPhonům, tak i k Apple hodinkám hledí mnoho firem vyrábějících gadgety s vidinou příležitosti pro snadný zisk.

Pod for Apple Watch: Přenosný nabíječ od Nomadu

Na prvním místě se u nás umístil přenosný akumulátor, se kterým lze dobíjet hodinky kdykoliv, když není poblíž žádná zásuvka. Jeho velkou výhodou jsou minimální rozměry, takže se snadno schová prakticky kdekoliv. Jeho připojení k hodinkám je velmi snadné a k nabíjení dochází okamžitě. Jeho celková kapacita je 1800mAh a zajímavé je, že neslouží jen pro jedno nabití hodinek, ale hodinky může nabít rovnou čtyřikrát.

Pokud se někdo chystá cestovat, nepotřebuje s sebou nabíječku, ale postačí mu tento stylový drobeček. Již na první pohled je velmi luxusního vzhledu a díky snadnému použití se stal horkou novinkou, která nezůstane dlouho bez povšimnutí. Jeho cena je, v přepočtu, cca 1500 Kč. Jeho váha je jen 80g, je k dispozici ve 3 barevných provedeních a disponuje rozměry 72mm x 25mm. Lze ho zakoupit zde.

1 2

Luxusní stojan HiRISE

Jako další jsme vybrali luxusní stojan, který je zároveň i dockovací stanicí, kde lze hodinky nabíjet. Výrobce nás potěšil svojí jednoduchostí, jeho stojan je jednoduchý a přesto elegantní. O eleganci se stará zejména kov, celý stojan je vyrobený z leštěného kovu, díky tomu je sice těžší, ale stabilnější. Jeho podložka je z protiskluzového silikonu, aby se stojan jen tak nesklouzl, když s ním bude uživatel manipulovat. Nabíjecí kabel je schovaný přímo v těle stojanu, aby esteticky neškodil vzhledu. Stojan se skládá z podstavce a sloupku, sloupek byl vyřešen tak, aby na něm byly hodinky v takové poloze, se kterou je lze snadno ovládat, i když nejsou na zápěstí. Na stojanu skvěle drží a rovněž na něm i pěkně vypadají a je jedno jestli se jedná o sportovní kolekci nebo o luxusnější verzi zlatých hodinek.

Cena stojanu je obdobná jako u nabíječky, tedy cca 1500 kč, což nám přijde za stojan mnoho, ale pokud hledáte elegantní řešení pro umístění hodinek, jde o ideální volbu. Stojan můžete zakoupit zde.

3 4

Cestovní set od PadandQuill

Náš výběr zakončíme tím nejluxusnějším kouskem, jaký lze nalézt. Jedná se o set luxusního vyřezávaného stojanu v cestovním koženém pouzdře. Luxus a elegance z něj doslova září, pokud investujete peníze do hodinek, za které byste zakoupili ojetý vůz, určitě je vhodné se zásobit i o pouzdro, které odpovídá prestiži, v jaké se nesou samotné hodinky. Dřevěný stojan je dostupný ve dvou variantách a lze ho velmi snadno složit. Lze ho sice koupit i samostatně, ale v kombinaci s koženým pouzdrem nemá chybu, jedná se o kvalitně zpracovanou kůži a celé pouzdro se uzavírá prostřednictvím stylového pásku. Do pouzdra se umístí stojan i nabíječka a následně ho lze snadno nosit v kapse nebo v příruční tašce.

Samotný stojan je k dispozici ve dvou provedeních a to buď z americké třešně nebo z afrického mahagonu, na pouzdro se vztahuje záruka celých 25 let. Celý set stojí cca 3000 Kč a vzhledem k jeho exkluzivitě a použitým materiálům se jedná o přiměřenou cenu. Celý set lze zakoupit zde.

5

6

7

Doporučené články

Back to top button