Novinky

Přeměňte Magic Trackpad na numerickou klávesnici

Magic Numpad od společnosti Mobee Technology přidává vašemu trackpadu funkce numerické klávesnice. Již nebudete potřebovat zvlášť kalkulátor. Aplikováním jedné ze tří možných folií na Magic Trackpad ho přeměníte na numerickou klávesnici nebo na numerickou klávesnici s konfigurovatelnými tlačítky.

Jak? Je to velmi jednoduché. Stačí stáhnout software ze stránek výrobce a aplikovat jednu ze tří fólií. V aplikaci pouze nastavíte jakou fólii používáte a je hotovo. Fólie nikterak nepřekáží a vypnutím funkce Numpad, lze trackpad používat jako normálně i s fólií stále nalepenou. Součástí balení jsou tři různé fólie, čistíci kit a karta se sériovým číslem, které budete potřebovat po instalaci softwaru. Software je plně kompatibilní se systémy Mac OS X Snow Leopard a Lion.

Magic Numpad lze v České republice zakoupit například u prodejce iStyle.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button