AktualityNovinky

Představení nových iPhonů bude možno poprvé živě sledovat na zařízeních s Windows

Apple si vždy dával záležet na tom, aby představování jeho nových produktů bylo velkolepé. Ve snaze dostat svou show do co nejvíce domácností jsou tyto události živě vysílány přes internet. Až doposud bylo touto oficiální cestou možno sledovat podobné přenosy pouze z počítačů firmy Apple. Představení nových iPhonů, které od kterého nás dělí už jen pouhé dva týdny budou mít možnost poprvé sledovat i uživatelé Windows. Vzhledem k tomu, že Windows běží na více než 90 % všech počítačů na světě, může být sledovanost chystaného přenosu enormní.

Microsoft-Edge

První obrázky iPhonu 6s a 6s Plus uvidí uživatelé Windows 10 přes integrovaný prohlížeč Edge. Tuto informaci zveřejnil sám Apple na stránkách plánované události. Přenos bude možný díky tomu, že nový prohlížeč Edge, který nahradil Internet Explorer v sobě má zabudovanou stejnou technologii živých streamů jako Safari. Otázkou však ale zůstává, proč tato možnost nebyla takovýmto masám potenciálních zákazníků zpřístupněna už dříve. Stalo se tak až teď a ještě v podstatě díky náhodě.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button