NovinkyTipy a triky

Povolte více než 1200 skrytých funkcí s MacPilot

Máte strach z Terminálu a nebo vás ani nenapadne si přizpůsobit terminálovými příkazy systém tak jak byste chtěli? MacPilot je váš digitální zachránce. Snadno povolíte a zakážete skryté funkce v Mac OS X, optimalizujete váš systém a můžete provádět celou řadu operací kliknutím na jedno tlačítko. Ať už jste profesionální uživatel nebo ne, nyní můžete zvýšit výkon vašeho počítače jen několika kliknutím myší. Optimalizujte širokopásmové připojení k síti, kompletně si přizpůsobte sdílení souborů, provádějte základní údržbu bez nutnosti si pamatovat úděsné zkratky a mnoho dalšího. Nicméně to jsou jen některé důvody proč zvolit MacPilot oproti konkurenci.

Povolte více než 1200 skrytých funkcí v Mac OS X a ostatních programech.

Zakažte průsvitné panely nabídek v Leopardovi, vypněte položky pro bezpečnost, vypněte cachování ikon, nastavte limity historie, vymažte menu naposledy použitých položek, uzamkněte Dock před změnami, vypněte systémové animace, zvyšte rychlost přizpůsobování velikosti oken, změňte typy souborů při ukládání snímků obrazovky, nastavte výchozí jméno a umístění pro snímky obrazovky, vypněte startovací zvuk a i dokonce změňte přihlašovací obrazovku.

Zkušební verzi můžete stáhnout ze stránek výrobce zde: MacPilot
Zlevněnou verzi o 50% lze zakoupit do  9.3.2012 odsud.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button