Novinky

Poslední spekulace naznačují, že Apple chystá AirPods Pro 2 ve dvou velikostech

Apple se v poslední době opravdu činí a vypouští jednu novinku za druhou. Jako poslední si svůj debut odbyly sluchátka AirPods Max. A jak to zatím vypadá, v přípravě jsou další sluchátka. Na Twitteru se totiž po delší odmlce opět ozval známý leaker Mr.white, který sdílel pár zajímavých obrázků.

Zveřejněné snímky údajně zachycují vnitřnosti chystaných AirPods Pro 2. Podle zdroje se druhá generace objeví rovnou ve dvou velikostech, což ovšem nezní příliš pravděpodobně. Na fotografiích jsou sice dva různě dlouhé vodiče, ale osobně se spíše přikláním k tomu, že jde o dva odlišné prototypy. Další variantou může být také to, že zdroj poskytl snímky AirPods Pro 2 a AirPods 3, které jsou podle zákulisních informací také v přípravě.

Zdroj: Twitter (Mr.white)
Zdroj: Twitter (Mr.white)

Zajímavě se ovšem jeví informace o implementaci čipu W2. Ten nejspíš přinese lepší správu napájení a zpracovaní zvuku včetně snížení latence. Pokud jde o design, tak ten by měl být podobný současné generaci. Ostatně s touto domněnkou nedávno přišla také redakce Bloomberg. Podle jejích zdrojů Apple nehodlá v tomto směru experimentovat, jelikož by mohl čelit problémům s integrací ANC systému a anténních modulů.

Zdroj: Unsplash

Ačkoli Mr.white patří mezi poměrně věrohodné zdroje, je třeba brát jeho tvrzení s jistou rezervou. Dvě velikosti AirPods Pro 2 by určitě některým uživatelům udělaly radost, nicméně tento scénář nedává příliš velký smysl. Pokud jde o termín uvedení, ve hře zatím zůstává první čtvrtletí roku 2021.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close