Novinky

Pořiďte si bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi AirDots za bezkonkurenční cenu

Pokud se podíváte na výbavu dnešních smartphonů, pouze minimum z nich disponuje 3,5mm audio konektorem. S tímto trendem se začal psát věk bezdrátových sluchátek, které nabírají na stále větší oblibě. S vlastním řešením přichází také společnost Xiaomi, která nabízí bezdrátová sluchátka s označením Xiaomi Redmi Airdost.

Mezi hlavní přednosti sluchátek patří moderní bezdrátová technologie Bluetooth 5.0. Ta se vyznačuje rychlým přenosem dat, stabilní konektivitou a nízkými energetickými nároky. Neméně zajímavým benefitem je také výdrž sluchátek, která činí 4 hodiny přehrávání. Když jim dojde šťáva, stačí je umístit do transportního pouzdra, které je opět nabije. Integrovaný akumulátor má kapacitu 350 mAh, což stačí na tři nabití – celkem tak získáte až 12 hodin poslechu, což vystačí i těm nejnáruživějším posluchačům.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi AirDots lze ovládat prostřednictvím dotykových plošek na vnější straně. Snadno tak můžete spustit či pozastavit přehrávání a přijmout telefonní hovor. V balení najdete kromě sluchátek samotných také nabíjecí kabel a několik párů náhradní špuntů v různých velikostech.

Xiaomi mi AirDots si můžete nyní pořídit v internetovém obchodě TomTop za bezkonkurenčních 590 korun. To je zhruba o polovinu méně, než za kolik je nabízí nejlevnější tuzemské e-shopy. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet, jelikož se jedná o limitovanou nabídku.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close