iOSiPadiPhoneiPodNovinky

Pokémon Go Plus: Toto zařízení vám umožní snadněji chytat Pokémony

V obrovské lavině hry Pokémon Go bylo jen otázkou času, kdy se začne prodávat něco podobného jako tento chytrý náramek s názvem Pokémon Go Plus. Náramek se řadí do tzv. nositelného zařízení (wearables) a pro některé herní nadšence bude nepostradatelným zařízením, zvlášť když hra nenabízí jakoukoliv podporu pro Apple Watch. Zájemci o náramek si ho mohou předobjednat u prodejců jako je Amazon nebo GameStop.

pokemon-go

Náramek Pokémon Go Plus bylo možno si předobjednat za cenu okolo 850 kč. Během pár dnů se ovšem veškeré náramky vyprodaly a teď je možné si náramek koupit pouze za šestinásobek předchozí ceny. Náramek má typický design Pokéballu ve tvaru kapky. Zařízení bude dodáváno se sportovním řemínkem, které umožňuje Pokéball nosit na zápěstí hráče, popřípadě se dá připnout například za opasek. Náramek Pokémon Go Plus umožní hráčům si hru Pokémon Go vychutnat ještě více poutavým způsobem.

DSCF2310.0.0

 

2jpg-995db3_765w

 

Náramek je se zařízením připojen skrze Bluetooth a upozorní hráče, když se v jeho dosahu objeví Pokémon. Tímto způsobem můžete mít telefon v kapse a nemusíte neustále koukat do jeho displeje. Další funkcí je například chycení Pokémona pomocí speciálního tlačítka. Aby mohli uživatelé iOS náramek používat, musí mít nainstalovaný systém iOS 8 nebo vyšší.

screenshot_2-768

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button