Novinky

Podívejte se na zatím nejlepší koncept iOS 13. Apple by měl autora videa zaměstnat

Jen 6 měsíců nás dělí od představení iOS 13 na tradiční WWDC 2019. Na internetu se tak začínají objevovat různé koncepty tohoto systému a fanoušci začínají „hádat“ a tipovat, co by mohl systém přinést a jak bude vlastně vypadat. My jsme pro vás vybrali ten nejlepší video koncept od autora jménem Jacob Rendina, podle kterého by se možná mohl i samotný Apple inspirovat. Na škodu by to rozhodně nebylo, systém vypadá ve videu opravdu skvěle a mnoho novinek bychom si opravdu v iOS 13 přáli.

Užitečné funkce co dávají smysl

Ve videu tak můžete vidět funkce, jako je například zamykání aplikací, 3D Touch widgety mezi ikonami aplikací, uživatelské účty na iPadu, Dark Mode napříč celým iOS, nebo rozdělení dvou aplikací na displeji iPhonu.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button