Novinky

Phil Schiller v rozhovoru pro Lamborghini prozradil, proč miluje rychlá auta a jaký Apple produkt má nejradši

Výrobce aut Lamborghini natočil s bývalým šéfem marketingu společnosti Apple – Philem Schillerem dva zajímavé rozhovory. Baví se hlavně o tématech spojených s auty a jeho práce v Applu. Schiller před necelým rokem odešel ze své pozice vedoucího marketingového oddělení a přešel na novou pozici, kde se primárně věnuje pořádání konferencí

Lamborghini vydalo s Schillerem rovnou dva rozhovory. V prvním z nich Phil diskutuje o inovaci a budoucnosti technologií. V druhém rozhovoru Schiller odpovídá na 12 otázek o něm, o jeho práci v Applu a jeho oblíbených autech.

Zdroj: itigic.com

Produkt, který jsem vytvořil a jsem na něj nejvíce pyšný, bude určitě iPod. Byla to zábava vyvíjet takové zařízení a hlavně se mi líbilo tempo, které jsme při vymýšlení a tvorbě iPodu nasadili,“ popisuje Phil Schiller.

O tom, že Apple vyvíjí své auto se ví už delší dobu. Nejspíše by se mělo jednat o elektromobil. Schillera se tedy nezapomněli zeptat, zda by si vybral auto elektrické, nebo se spalovacím motorem. „Vždy bych odpověděl se spalovacím motorem, ale připravuji se na to, že časem budu vlastnit elektroauto. Je vidět, že společnosti jako Lamborghini umí spojit elektromobilitu a zážitek,“ odpověděl Schiller.

Na obě videa se můžete podívat zde a za nás určitě stojí za zhlédnutí. Dozvíte z nich například, jak Schiller vnímá budoucnost a jak to souvisí s jeho vášní pro sportovní automobily.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button