Novinky

Podívejte se na nově uniklé fotografie chystaného iPadu mini 5

Nově zveřejněné fotografie na Twitteru potvrzují informace o tom, že v příštích několika měsících má být uvolněn nový iPad mini 5. Tři fotografie ukazují, že ve srovnání se čtvrtou generací iPadu mini, bychom příliš mnoho designových rozdílů nenalezli. Anténa je zde tvořena jen úzkou linií (vypadá to lépe než u iPadu mini 4), zde tedy hledejme podobnost spíše s modelem iPad Pro.

Co nového přinese pátá generace iPadu mini?

iPad mini 5 bude podle fotografií disponovat klasicky 3,5mm konektorem pro sluchátka, který se má tradičně nacházet na horní straně přístroje, kde by mělo být také ovládání hlasitosti. Přístroj bude mít jednoduchý fotoaparát bez blesku, i když podle dřívějších informací měl být přítomen vertikální výřez s bleskem.

Nejvýraznějším rozdílem tak bude nejspíš barevný kabátek. Apple prodává iPady mini v šedé, stříbrné a zlaté, přičemž zlatou barvu obnovil pro své nejnovější produkty. Podle fotografií je zřejmé, že iPad mini 5 bude v tmavší zlaté. 

Jestli jsou fotografie pravdivé nelze stoprocentně potvrdit, ale odpovídají dřívějším informacím o tom, že Apple neměl s iPady mini páté generace přinést žádné extra novinky a překvapení. 

Zdroj
web
Štítky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close