AktualityNovinkyWatch

Podívejte se na další tři reklamy o Apple Watch

Apple Watch se během prvních dnů prodeje staly doslova hitem. Internetová média se předhání v nových informacích a uživatelé reportují své zkušenosti z reálného používání. Na ještě větší podporu nového produktu se společnost Apple rozhodla uvolnit další tři reklamy, ve kterých popisuje klíčové funkce a přednosti.

První spot s názvem „Up” ukazuje hodinky jako osobního trenéra, který vám vždy s přesností řekne, jak moc se hýbete a jaká byla vaše sportovní aktivita.

https://www.youtube.com/watch?v=a8GtyB3cees

Další reklama s titulkem „Rise” prezentuje notifikační schopnosti hodinek a praktické využití v pracovních týdnu. Ve videu můžeme vidět, jak snadno se dají nahradit papírové jízdenky, nebo názornou ukázku navigační aplikace.

https://www.youtube.com/watch?v=qQcFvamzdno

Posledním kouskem do sbírky je spot pojmenovaný „Us”. V něm si můžete udělat ucelenou představu o rozsáhlých komunikačních možnostech. Samozřejmě nechybí ani ukázka bezkontaktních plateb a rozesílání animovaných smajlíků.

https://www.youtube.com/watch?v=a8GtyB3cees

Apple si velmi dobře uvědomuje, že zápěstí je už velice osobní prostor a proto ve všech zveřejněných reklamách předvádí jejich dovednosti citlivým a nenásilným způsobem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button