AktualityNovinky

Podívejte se jak dva mladíci falešným iOS9 napálili kolemjdoucí

Ikdyž jsou si obě hlavní mobilní platformy designem čím dál tím podobnější, stále existuje mezi iOS a Androidem spousta podstatných rozdílů. Dva mladíci se proto rozhodli vyzkoušet jak jednoduché je lidi zmást a tak do iPhonu 6 nahráli nejnovější Android. A hádejte co se stalo, většina  lidí lest neprokoukla a uvěřila, že se opravdu jedná iOS 9. Lidem se sice zdál systém podstatně jiný nebo přinejmenším nějaký zvláštní, přesto téměř nikdo nepoznal, že se před sebou mají obyčejný Android v Apple kabátku. Kolemjdoucím dokonce ani nepřišlo divné, že se na ploše nalézají Widgety.

Tvůrci tohoto videa, kteří na Youtube publikují na kanálu Dit Is Normaal, nějakým způsobem opravdu dokázali nahrál Android do iPhonu 6 Plus. Pak tento telefon ukazovali náhodným lidem na ulici. “Nový a kompletně předělaný iOS9” se všem samozřejmě moc líbil, někteří dokonce řekli, že je mnohem lepší než Android. Toto video v podstatě ukazuje, že majitelé iPhonů jsou rozděleni do dvou skupin. Jedna se o technologie aktivně zajímá a proto by je tento žert nikdy nenapálil, druhá si prostě koupí iPhone jen kvůli značky a kvůli tomu, že je “cool”. Zákazníci Samsungu ovšem moc odlišní nejsou. O tom jsme se mohli převěčit u mladíka na videu, který o sobě řekl, že je Samsung Fan Boy, ale zradu nepoznal a dokonce řekl, že se mu nový iOS líbí, ale zůstane u Samsungu.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button