AktualityNovinky

Podívejte se co na dovolené poslouchá Barack Obama

V dnešním otevřeném světe není žádnou výjimkou, že světové celebrity komunikují přímo se svými fanoušky prostřednictvím sociálních sítí. Vedle facebookových vtípků Roberta Downeyho Jr. a tweetů Conana O’Briena se nově můžeme podívat co na své dovolené poslouchá nejmocnější prezident světa. Barack Obama totiž nedávno sdílel své dva dovolenkové playlisty. Jako streamovací službu si ale nevybral Apple Music, nýbrž konkurenční Spotify. “Víteje na Spotify pane prezidente.” Napsala společnost předevčírem na svůj twitterový účet.

A jaký je hudební vkus pana prezidenta? Obama sdílel dva playlisty z názvy The President’s Summer Playlist: Day” a “The President’s Summer Playlist: Night. Každý obsahuje 20 skladeb, mezi kterými najdete rozličné hudební žánry, od balad Boba Dylana přes Coldplay až po Justina Timberlaka. Jako autor obou seznamů je uveden Bílý dům. Ačkoliv má tento netradiční uživatel nasdílené pouze dva playlisty, The White House už odebírá více než 16 000 lidí.

Nás jen zajímá, jestli se v rámci přetahování velmocí k podobnému kroku odhodlá i Obamův ruský protejšek Vladimír Vladimirovič Putin. Rusko přece nemůže být v ničem pozadu. Na druhou stranu je ale také pravda, že muži tak tvrdí jako pan Putin hudbu poslouchat nepotřebují.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button