Novinky

Apple chystá reality show o vývoji aplikací. Producentem je will.i.am

Zprávy o postupném pronikání Applu do automobilového průmyslu už dnes překvapí málokoho. Pozvánka, kterou však technologický gigant včera rozeslal do světa je opravdu nečekaná. Apple totiž pořádá casting pro svou chystanou reality show s název Planet of Apps. Nový televizní pořad bude mapovat život vývojářů aplikací, kteří se budou snažit před kamerami stvořit tu nejlepší.

Planet-of-the-Apps

Produkovat novou reality show bude zpěvák americké skupiny Black Eyed Peas will.i.am spolu s producentem Benem Silvermanem, který stojí například za americkou verzí kultovního Kanclu nebo historickým seriálem Tudorovci. Casting zacílený na talentované vývojáře proběhne ve čtyřech amerických městech, přičemž počet úspěšných účastníků je omezen na stovku.

Chystaná reality show není podle jejich tvůrců pouhým televizním pořadem. Jde také o životní příležitost, která může vybrané vývojáře aplikací vystřelit rychlostí blesku mezi elitu. Soutěžícím totiž budou k dispozici zkušení mentoři z oboru. Vedle toho bude také na vývoj rozděleno až 10 milionů dolarů. Vítězné výtvory budou navíc automaticky zařazeny na první příčky v Appstoru. Jedinou podmínkou pro účast v soutěži je funční beta verze aplikace představená do 21. října 2016.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button