Novinky

Další zdroj potvrdil, že iPhone 7 Plus dostane duální fotoaparát a 3GB RAM

Analytik Ming-Chi Kuo do světa vypustil další informace o chystaném iPhonu 7. Konkrétně jde o větší model s přídomkem Plus, který se má podle očekávání Applu stát hitem posledního čtvrtletí letošního roku. Mezi stěžejní funkce se údajně zařadí duální fotoaparát, o němž se spekuluje již delší dobu. Co ovšem nikdo doposud neprozradil a ani nenaznačil je skutečný účel dvojice objektivů. Pokud se podíváme ke konkurenci, ta duální fotoaparát využívá například pro lepší prokreslení zachycovaných kompozic a snížení šumu za zhoršených světelných podmínek. Pochopitelně zde existuje možnost, že kalifornský výrobce zvolí zcela odlišnou strategii a vytvoří nový standard v segmentu mobilní fotografie.

iphone_dual_cameraIlustrační obrázek

Co se týče další parametrů, v útrobách se usídlí čipset Apple A10, který doplní 3GB operační paměť. Kuo také prozradil, že dodavatelé mají začátek výroby naplánován na letošní léto, přičemž do konce roku se počítá s expedicí 20 až 30 miliony jednotek. Jestliže vezmeme v potaz dřívější úniky, lze dále počítat s absencí 3,5mm audio konektoru a nepatrně tenčím tělem.

TIP – iPhone 7 pózuje na reálné fotografii: Apple se rozloučil s pruhy na zadní straně a 3,5mm jackem

Mírné zklamání může dorazit s designem, který má z velké části kopírovat současnou generaci. Markantnější změny si Apple údajně schovává pro další model s jehož příchodem má přijít celá plejáda revolučních novinek.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button