Novinky

Oznámení Českého Macu

Všem našim věrným, současným, minulým i těm budoucím čtenářům se na vědomost dává, že Český Mac se mění. Stejně tak, jako jednou opice slezla ze stromu, aby se mohla stát neandrtálcem, ze kterého jsme posléze všichni vzešli, musí Český Mac slézt z toho svého stromu a udělat další krok ve svém vývoji.

Pojďme se nejprve podívat na několik čísel, která od doby svého vzniku (1.1.2012) do současné doby tvoří Český Mac:

Pro nás jsou to báječná čísla, která překonala všechna naše očekávání. Vám, našim čtenářům, patří velké díky za podporu, to díky Vám rosteme každým měsícem a můžeme dělat to, co nás baví. Díky této odezvě víme, že naše práce má opravdový smysl. Rozhodli jsme se proto rozšířit naše pole působnosti, v brzké době se dočkáte několika nových rubrik týkajících se platformy iOS. Proč právě tato cesta? iOS je velmi rozšířeným a oblíbeným operačním systémem, který na našem serveru, až na pár vyjímek, chyběl. Chceme oslovit další nové čtenáře, kteří nás do současné doby nesledovali či o nás nevěděli.

Těšit se můžete na příspěvky o iOS, iPhone, iPodu, iPadu, aplikacích a hrách pro operační systém iOS. Váš názor nám můžete zanechat v komentáři pod článkem.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

9 Komentáře

  1. …a nejlepší na tom je, že jste spoiler-free web. Žádé spekulace, rumory. Lidi se diví, že iPhone 5 nebyl překvapení, když ho všude byly plné weby. Já chodil tady a měl jsem překvápko z keynote 🙂

  2. V souvislosti se zaváděním nových rubrik se chci zeptat, jestli začne také fungovat RSS (a to nejen pro nové rubriky).
    Pokud je chyba u mne – že mne ikonka RSS jen přenese na HP webu – napovězte mi, kde ji mohu opravit.

  3. Gratuluji k úspěchu, Český Mac čtu moc rád, dozvěděl jsem se tu hodně zajímavých věcí. Nejradši mám návody pro OS X a výlety do historie. Nicméně vítám rozšíření o iOS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button