Novinky

Oslavte Den matek a pořiďte si licence Windows 10 a Microsoft Office s výraznou slevou

Za pár dní nás čeká další významný svátek – Den matek, který s sebou tradičně přinese také řadu zajímavých nabídek. U příležitosti tohoto svátku se internetový obchod Godeal24 rozhodl uspořádat speciální akci na vybrané produkty. Pokud tedy zvažujete nákup nového softwaru pro svůj počítat, nastala pro vás ta správná chvíle a zároveň ideální šance, jak značně ušetřit.

První část speciální akce zahrnuje lákavé ceny licencí pro poslední verze operačního systému Windows 10 a také kancelářského balíku Microsoft Office. Ceny u vybraných produktů jsou konečné a není zde třeba uplatňovat žádný slevový kód.

Slevová akce se vztahuje také na další edice operačního systému Windows, které si lze pořídit za poloviční cenu. Pro uplatnění 50% slevy je nutné v nákupním košíku zadat slevový kód “GG50“. Nabídka se vztahuje na tyto produkty: 

Zdroj: Godeal24

Ještě lákavější nabídka se vztahuje na vybrané balíčky kombinující licenci Windows 10 a kancelářský balík Microsoft Office za zvýhodněnou cenu. Při nákupu lze ušetřit až 62 %. Sleva se odečte po zadání kódu “GG62“.

Zkrátka nepřijdou ani uživatelé, kteří mají zájem o další produkty z dílny Microsoft. Další software včetně roční licence Office 365 si můžete pořídit s 55% slevou. Pro uplatnění zvýhodněné ceny je nutné zadat slevový kód “GG55“.

Godeal24 patří mezi dlouholeté prodejce softwaru, který se zaměřuje na licence produktů od společnosti Microsoft a herní klíče. Při nákupu lze platit prostřednictvím zabezpečených služeb včetně PayPal. Všem zákazníkům je navíc k dispozici podpora 24/7, která je připravena hbitě reagovat na všechny dotazy.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button