Aplikace iOSiOSNovinky

Okouzlující Praha v nabídce aplikace Fripito!

Česká aplikace Fripito rozšířila svoji nabídku foto průvodců do mobilů a tabletů. Od 9. února 2015 nabízí fotografického průvodce Prahou s limitovanou 50% slevou. Autorem fotografií je pražský fotograf Michal Vitásek.

Aplikace Fripito, která je k dispozici všem cestovatelům a fotografům zdarma v AppStore nyní přichází s průvodcem, jehož cílem je poprvé česká destinace. Volba padla na hlavní město Praha, kde od začátku také vývoj aplikace probíhal.

Autorem 50 exkluzivních fotografií je pražský fotograf Michal Vitásek, který k nim rovněž připojil svoje rady a tipy pro fotografy. Kromě fotografií nabízí průvodce také praktické informace pro návštěvníky Prahy i turistické informace o hlavních pražských památkách jako je Karlův most, Staroměstské náměstí s Orlojem nebo Pražský hrad. Neopomíná však ani pražská zákoutí jako jsou Ungelt, Františkánská zahrada nebo židovská čtvrť a tipy na zajímavá místa např. farmářské trhy na Náplavce nebo usedlost na Landronce. Najdete v něm i návrh na alternativní prohlídkové trasy Prahou a lokální tipy na restaurace, bary nebo kulturní akce. Průvodce “Okouzlující Praha” bude první týden, v rámci oslav svátku sv. Valentýna, ke stažení za limitovanou cenu 3,99 $. Nabídka je platná do 16. února 2015.

 17

 Zájemci si mohou v aplikaci zakoupit také další průvodce např. Londýn, New York, Madeira, Filipíny nebo Bolívie. Zdarma pak mají možnost nahlédnout do připravovaných průvodců jako třeba Island, Paříž, národní parky USA apod, Japonsko, Izrael, Botswana, Namíbie a mnoho dalších.

Aplikace nabízí dva druhy průvodců podle obsahu. Typ “Inspirace” přináší kromě praktických informací a tipů na zajímavá místa také padesátku fotografií s přesnými technickými informacemi, jak byla fotografie vyfocena a s radami, kdy se na místo vydat, na co nezapomenout nebo čeho se vyvarovat. Typ “Fotoprůvodce” nabízí kromě toho všeho i přesný denní program celého pobytu. Zdarma si lze stáhnout průvodce typu “Připravujeme,” kde uživatel získá základní popis připravovaného průvodce a deset ukázkových fotografií včetně rad a tipů. Cena jednotlivých průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 $ do 15,99 $.

app_store_ikona

Back to top button