Novinky

Nový únik potvrdil, že Apple chystá iPhone SE 2. Prodávat se začne v březnu, výbavu podědí po iPhonu 8

Apple se možná snaží udržet své projekty pod pokličkou, ovšem v praxi to příliš nefunguje. Přes veškerou snahu se totiž vždy najde někdo, kdo do světa vypustí více či méně relevantní informaci. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili analytici ze společnosti Barclays, kteří se před nedávnem vydali do Asie. Cílem cesty byly schůzky s výrobci začleněnými do dodavatelských řetězců Applu.

Na základě uskutečněných jednání vznikla zpráva, v níž se analytici pochlubili velmi zajímavými informacemi. Chystaný iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max se údajně pochlubí 6GB operační pamětí a 3D snímačem na zadní straně. Ten bude pravděpodobně úzce spražen s hlavním fotoaparátem a poslouží pro hrátky s rozšířenou realitou a vylepšením snímků v portrétovém režimu. Není také vyloučeno, že bude zodpovídat i za jiné vlastnosti, o kterých zatím nic nevíme. Další vylepšení se dotkne konektivity, respektive podpory pro 5G sítě. Základní iPhone 12 dostane do vínku 4 GB operační paměti a stejně jako lépe vybavení příbuzní se pochlubí 5G modulem.

iPhone 11 Pro

Nakonec analytici uvedli, že Apple pracuje ještě na jednom zařízení. Údajně má jít o “iPhone SE 2“, jehož výroba započne v únoru příštího roku. U něj se očekává, že bude v mnoha ohledech připomínat iPhone 8. Z něj si převezme 4,7“ displej a čtečku otisků Touch ID. Srdcem „levného“ iPhonu se stane čipset Apple A13, který doplní 3GB operační paměť. Zatímco modelová řada iPhone 12 se objeví tradičně v září, iPhone SE 2 se má začít prodávat již v březnu. To ostatně odpovídá dřívějším spekulacím, které se stejně jako Barclays odvolávají na dodavatelské řetězce Applu.

Co se týče věrohodnosti zdroje, pánové z Barclays se v minulosti již několikrát osvědčily jako spolehlivá studnice zákulisních informací. Ačkoli se stále jedná o zvěsti, není příliš důvodů jim nevěřit.

Zdroj
macrumors
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close