Novinky

Nový Macbook Pro s procesorem Skylake se údajně objevil v benchmarku

V letošním roce se očekává příchod nové genarace Macbooků, které opět definují segmety přenosných počítačů. Kromě inovovaného modelu Macbook Air má dojít k představení notebooku Macbook Pro Retina, jehož předprodukční varianta se údajně objevila ve výsledcích benchmarku Geekbench 3. Testovaný kousek disponoval procesorem Intel Core i7-6567U z rodiny Skylake a maximálním taktem 3,3 GHz. Identifikátor zaregistroval operační paměť typu DDR3 s kapacitou 6 GB a frekvencí 1600 MHz. Součástí čipsetu je integrovaná grafická karta Iris 550, která vystačí na většinu běžný úkonů.

Geekbench-SLKCRB1-1Odborná část veřejnosti však poukazuje na nesrovnalosti v typu základní desky a celkovém skóre, které je pod hodnotami Macbooku Pro z loňského roku. Existuje zde proto velká pravděpodobnost, že výsledky pochází z Hackintoshe. Přes všechny podezřelé atributy je vhodné dodat, že výrobci používají k testování jednotlivých komponent nestandardní sestavy za účelem utajení. Je tedy možné, že skutečně šlo o produkt Applu, na kterém vývojáři chtěli otestovat chování některých součástek.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button