AktualityNovinky

Nový iPhone 6s a 6s Plus se začne prodávat 18. září

Americký řetězec Best Buy potvrdil oficiální termín zahájení prodeje chystaného iPhone 6s a 6s Plus. Údajně se tak stane 18. září, tedy devět dní po celosvětové premiéře obou smartphonů. Tuto domněnku navíc podpořili dva němečtí operátoři, kteří se již pomalu připravují na spuštění předobjedávek. Německo je jednou z mála zemí, kde se nové iPhony začínají prodávat jako první a spadá do stejné vlny jako USA. Veškeré informace jsou navíc v souladu s firemními zvyklostmi a proto zde není příliš prostoru na jejich vyvrácení.

13938-9078-iphone6-cameracorner-l

Očekávaný iPhone 6s půjde ve šlépějích svého staršího sourozence, což bude mít za následek pouze minimální změny v designu. Největší novinky se totiž odehrají pod kapotou, kam se nastěhuje čipset Apple A9, displej s technologií Force Touch a 12Mpx fotoaparát. Odborná část komunity očekává, že nové iPhony se opět postarají o rekordní čísla v čtvrtletních výsledcích. V zákulisí se dokonce hovoří, že Apple očekává příliv nových zákazníků ze strany nespokojených uživatelů operačního systému Android. Zda je tato predikce reálná či nikoliv, nemá v tuto chvíli cenu soudit, nicméně podle aktuálních průzkumů se výrobci sázka na větší displeje skutečně vyplatila.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button