Novinky

Nový Bluetooth reproduktor od Niceboy zaujme 360° zvukem a vodotěsnou konstrukcí

Značka Niceboy je známá hlavně jako výrobce akčních kamer a jejich příslušenství. Nezaostává ovšem ani v rozšiřování svého audio segmentu. Z toho důvodu se rozhodla na náš trh uvést nový univerzální vodotěsný Bluetooth reproduktor s prostorovým 360° zvukem.

Hlavní předností tohoto reproduktoru je poskytnutí prostorového zvuku, který dopomáhá lepšímu ozvučení a to jak v interiérech, tak exteriérech. Kvalitní silný zvuk zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 12W. Niceboy RAZE je dále vybaven moderní verzí Bluetooth 4.2, díky které se bez problému propojí s mobilním telefonem (počítačem či tabletem) do vzdálenosti 10 metrů. Baterie s kapacitou 2200 mAh přináší poslech po dobu až 8 hodin. Stupeň krytí IPX7 pak reproduktoru zajišťuje plnou vodotěsnost. Skvěle se tak hodí jako doplněk na letní dovolenou či k lenošení u bazénu.

Příjemná je i možnost spárovat přístroje mezi sebou pomocí funkce NFC pouhým přiložením. Vestavěný mikrofon pak umožňuje vyřizování telefonátů přes hands-free. Kromě Bluetooth lze využít i line-in vstup pro 3,5 mm kabel. K zajímavému designu tohoto reproduktoru přispívá možnost jeho pořízení ve třech barevných variantách (černá, modrá nebo červená). Niceboy RAZE je dostupný v síti vybraných obchodů za doporučenou cenu 1 990 korun.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button