Novinky

Novoroční výprodej na GoDeal24: kupte si Microsoft Office a Windows 10 dostaňte zdarma

Rok 2021 je konečně tady, což pro většinu z nás znamená nové osobní a pracovní výzvy. Zároveň jde o ideální čas, kdy si můžeme udělat pořádek v počítači a případně se také zamyslet nad pořízením nového softwaru. Pokud tak hodláte v nejbližších dnech učinit, neměl by vám uniknout novoroční výprodej na GoDeal24.com.

Speciální akce na GoDeal24 se zaměřuje na zvýhodněnou nabídku produktů z dílny Microsoft. Uživatelé tak mají jedinečnou možnost si pořídit například některou z licencí Windows 10 či Office.

Novoroční nabídka: kup jeden a druhý získej zdarma

Tato akce je ideální pro majitele menších firem či uživatele, kteří si hodlají zakoupit licenci Windows 10 a Office zároveň. Zakoupením jednoho z produktů totiž dostanou druhý zdarma, což je rozhodně lákavá nabídka.

GoDeal24.com je globální internetový obchod, který prodává originální hry a softwarové licenční klíče zákazníkům z celého světa. Když nakupujete na GoDeal24, můžete si být jisti, že jednáte s důvěryhodnou značkou, která distribuuje pouze originální softwarové licence.

Součástí novoročního výprodeje je také akce na vybrané produkty, které můžete získat s 50% slevou. Nižší cenu lze uplatnit po zadání slevového kódu „BF50“ a platí na tyto produkty:

Další část nabídky je ještě lákavější, jelikož přináší 55% slevu po zadání kódu “BF55” a vztahuje se na tyto produkty: 

Na GoDeal24 můžete očekávat ty nejlepší služby. Už krátce po vytvoření objednání obdržíte svůj produkt v e-mailové schránce. V případě jakýchkoli problémů či dotazů lze využít zákaznického servisu, který reaguje velmi rychle. Navíc se nemusíte spoléhat na žádné formuláře či roboty, dotaz lze jednoduše poslat na e-mailovou adresu service(zavináč)godeal24.com.

Díky novoročnímu výprodeji lze na GoDeal24 uspořit spoustu peněz. A jelikož se jedná pouze o limitovanou nabídku, s nákupem nedoporučujeme příliš dlouho otálet.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button