Novinky

Novinky od HyperX: Bezdrátový headset, špičková klávesnice a myš hrající všemi barvami

HyperX, herní divize společnosti Kingston, dnes rozšířila svou řadu produktů o svůj první bezdrátový herní headset HyperX Cloud Flight a rodinu herních periferií s RGB podsvícením o mechanickou klávesnici HyperX Alloy Elite RGB a novou herní myš HyperX Pulsefire Surge RGB. Mezi hlavní výhody headsetu HyperX Cloud Flight patří volnost při hraní a na dané poměry zajímavá výdrž 30 hodin. Nová mechanická klávesnice Alloy Elite RGB a myš Pulsefire Surge RGB tradičně nabízejí výkon na profesionální úrovni s rozšířenými možnostmi osobního přizpůsobení.

Představení značky HyperX na veletrhu CES podtrhuje její závazek přinášet vysoce výkonné herní produkty hráčům na všech úrovních – ať už hrajete svou oblíbenou střílečku na herní konzoli, utkáváte se na PC v souboji tváří v tvář nebo na turnaji eSports s hráči z celého světa,“ říká Paul Leaman, viceprezident pro EMEA divize HyperX. „Nejnovější produkty dávají hráčům při hře maximální volnost, pohodlí a možnosti přizpůsobení, aby hraní her bylo dokonalým a zábavným zážitkem.

Bezdrátový headset HyperX Cloud Flight 

Bezdrátový headset HyperX Cloud Flight nabízí až 30 hodin provozu na baterie, což je nejdelší výdrž, kterou lze na současném herním trhu nalézt. Headset Cloud Flight má náušníky s uzavřenou konstrukcí, které lze natáčet v úhlu 90°, drivery nabídnou průměr 50 mm. Headset má certifikaci od TeamSpeak i Discord a je vybaven odnímatelným mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku. Headset je kompatibilní s počítači, konzolemi PS4 a PS4 Pro a má vestavěné ovládací prvky pro nastavení LED efektů, vypnutí mikrofonu, napájení, úpravu hlasitosti a podporuje třípólové analogové propojení zvuku.

Mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB 

Klávesnice HyperX Alloy Elite RGB je první plnohodnotně vybavená herní klávesnice, která nabízí kompletní úpravu barveného podsvícení díky obslužnému softwaru NGenuity. Přímo do vestavěné paměti klávesnice Alloy Elite RBG si můžete uložit až tři vlastní barevné profily, takže je budete mít s sebou bez nastavování, kamkoli svou klávesnici vezmete. Jak se od podobné klávesnice očekává, je Alloy Elite RGB vyrobena z bytelného ocelového rámu, má samostatná tlačítka k ovládání multimédií, průchozí port USB 2.0, snadno přístupné ovládání podsvícení a klávesy CHERRY MX jsou k dispozici v rudé, hnědé nebo modré barvě. Klávesnice Alloy Elite RGB je dále vybavena pohodlnou odnímatelnou opěrkou zápěstí a povrch kláves má texturu v titanové barvě. Mezi další vlastnosti patří funkce Game Mode, N-Key Rollover a plná podpora stisku více kláves současně.

Myš HyperX Pulsefire Surge RGB 

Mezi hlavní charakteristika herní myši HyperX Pulsefire Surge RGB patří dynamické efekty RGB podsvícení v úhlu 360° a pro zajištění přesnosti a rychlosti je vybavena optickým snímacím senzorem Pixart 3389 s možností snímat pohyb s rozlišením až 16.000 DPI. Rozlišení v předvolbách lze měnit stisknutím tlačítka a hráčům ho indikuje LED kontrolka. Rychlou odezvu klikání navíc zajišťují spínače Omron, přičemž každý má odolnost 50 milionů kliknutí. Cílem konstrukce herní myši Pulsefire Surge je nabízet přesné, plynulé sledování pohybu bez vlivů akcelerace. Díky obslužnému softwaru HyperX NGenuity si hráči mohou sloučit více funkcí a vytvářet tak makra, přiřadit je šesti programovatelným tlačítkům a uložit je do knihovny maker.

Dostupnost

  • Herní headset HyperX Cloud Flight – dostupnost od ledna za maloobchodní cenu doporučenou výrobcem 3990 Kč
  • Mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB – dostupnost od začátku ledna, cena pro náš trh bude teprve stanovena
  • Herní myš HyperX Pulsefire Surge RGB – dostupnost od 2. čtvrtletí, cena pro náš trh bude teprve stanovena

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button