Novinky

Notchmeister: vyšperkujte si notch na novém MacBooku Pro jedním z několika vtipných efektů

Pokud patříte mezi šťastlivce, kterým Apple již stihl doručit nový 14“ či 16“ MacBook Pro, máme pro vás skvělý tip na zajímavou aplikaci s názvem Notchmeister. Ta vtipným způsobem pracuje s výřezem v displeji (notch) a troufám si tvrdit, že vás tím nejspíše dokáže také solidně pobavit.

Smyslem aplikace je usnadnit lokalizaci kurzoru myši v momentech, kdy s ním zajedete pod notch. V nativním stavu vám myš zmizí, což může občas působit lehce matoucím dojmem. Notchmeister však za pomoci jednoho z dostupných efektů zvýrazní místo, kde se váš kurzor pod výřezem schovává.

Celkem máte na výběr ze čtyřech různých efektů – Glow, Cyclon, Plasma Leak, Festive a Nano Radar. Notchmeister je v zásadě zcela zbytečná aplikace, která nedělá nic užitečného. To ovšem nemění nic na tom, že jde o vtipný nástroj pro všechny majitelé nových MacBooků Pro, kteří si tak mohou zpříjemnit pracovní chvilky před monitorem.

Máte svůj vlastní tip na podobně vtipnou aplikaci pro Mac či iPhone? Pokud ano, dejte nám o ní vědět v diskuzi pod článkem. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button