Novinky

Největší superpadouch planety zbožňuje Apple. Nad svým Macbookem září jako sluníčko

Apple má velké množství příznivců z řad velmi vlivných osobností, ovšem ne vždy se jedná o kladně vnímané postavy. Mezi ty nejznámější, patří superpadouch a nelítostný diktátor v jedné osobě – Kim Čong-un. Jeho láska k jablečným produktům není ničím novým a již v minulosti jsme mohli Kima vidět v jeho noblesní kanceláři s několika pečlivě vyřazenými iMacy. Bezednou náklonost kapitalistické společnosti nově potrzuje zveřejněný snímek, který na Twitter umístil James Pearson působící jako zpravodaj informující o aktuálním dění v Severní Koreji.

kimcongunOstatně severokorejský operační systém Red Star OS si bez jakýchkkoliv ostychů přivlastnil velkou část uživatelského rozhraní z OS X, byť jeho stabilita bude zřejmě někde jinde. Než nás začnete bombardovat svými výtkami směřující na informační hodnotu této bleskovky, musíme na svou obranu zmínit ještě jeden nezanedbatelný fakt. Ačkoliv to není na první pohled zřejmé, příliš často se nám nenaskytne příležitost, abychom si prohlédli počítač, skrze který lze během okamžiku odstartovat nukleární armagedon.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button