Novinky

Nejoblíbenější robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 lze nyní pořídit za akční cenu

Mít doma dokonale uklizeno vyžaduje spousty času. Naštěstí už doba pokročila a my si můžeme pořídit řadu elektronických pomocníků, kteří nás dokážou těchto činností zbavit. Mezi nejoblíbenější z nich patří robotické vysavače, které zvládnou bez vaší pomoci udržet podlahu téměř dokonale čistou.

Na trhu existuje celá řada modelů včetně těch od Xiaomi, které se dokázaly velmi rychle etablovat. Vrchol nabídky tvoří Xiaomi Roborock Sweep One S50, jenž se může pochlubit atraktivní a funkční výbavou. Jako první stojí za zmínku vysoký sací výkon (až 2000 pa), který zajišťuje japonský motor NIDEC. Vysavač si díky tomu hravě poradí se všemi druhy podlah včetně koberců s dlouhým vlasem.

V domácnosti se rozhodně neztratí

Že se Xiaomi Roborock Sweep One S50 ve vaší domácnosti neztratí, zaručí armáda senzorů v čele s 360° laserem, který skenuje okolní 1800 krát za sekundu. Před pádem ze schodů ho chrání detektor na spodní straně a několik dalších pro detekci překážek.

V práci ho nezastaví ani 2 centimetry vysoké prahy. Díky tomu se vysavač umí pohybovat po celém bytě a tak vysát všechen nepořádek na podlaze. Z další výbavy lze jmenovat HEPA filtr, 4 uklízecí režimy a možnost ovládání vysavače skrze mobilní aplikaci. Vysavač si umí mimo jiné vytvářet mapu domácnosti, což mu napomáhá k lepší orientaci a rychlejšímu úklidu.

Integrovaný akumulátor má kapacitu 5200 mAh, což vystačí na zhruba 150 minut provozu. Jednou z největší inovací je ovšem funkce mokrého čištění. Nádobka na vodu má objem 100 ml, v tomto režimu vysavač dokáže vytírat až 60 minut.

O kvalitách vysavače vypovídají také uživatelské recenze, z nichž si Xiaomi Roborock Sweep One S50 pravidelně odnáší výhradně to nejlepší hodnocení. Třešničkou na dortu je mobilní aplikace pro iOS, z níž můžete vysavač vzdáleně ovládat, kontrolovat opotřebení jednotlivých dílů a ovládat všechny pokročilé funkce.

Internetový obchod TomTop v rámci vánočního období připravil zajímavou prodejní akci, v níž Xiaomi Roborock Sweep One S50 nabízí za atraktivní cenu 9773 korun. To je vůbec nejnižší cena, za jakou si můžete tento chytrý vysavač pořídit. Pokud navíc při nákupu použijete tento slevový kupon Y7920WD, cena klesna na těžko odolatelných 9 350 korun. Všechny objednávky od českých zákazníků jsou expedovány z německého skladu s doručením 3 až 5 dnů.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button