AktualityNovinky

Nejlepší telefon od HTC fotí hůř než tři roky starý iPhone 4S

Redaktoři serveru Dxomark si vzali do parády aktuální vlajkový model HTC One (M9) a zaměřili se na jeho fotografické schopnosti. Během testu věnovali svou pozornost několika faktorům, které nám jasně dokazují, že tchajwanský výrobce nevěnoval fotoaparátu až takovou pozornost. V porovnání s konkurenčními modely iPhone 6, Samsung Galaxy S6 či LG G4 jsou výsledky z One (M9) naprosto tragické, zvlášť pokud bereme v potaz vysokou cenu, kterou HTC za svůj letošní model požaduje.

htc

Smartphone propadl téměř ve všech disciplínách, přičemž nejhůře dopadl s věrností barevného podání a automatickým vyvážením expozice. Plusové body získal pouze za ostření v optimálních světelných podmínkách. V celkovém srovnání je HTC One (M9) po stránce fotoaparátu horší, než tři roky starý iPhone 4S, což skutečně nemůžeme považovat za dobré skóre. Pokud vás zajímají podrobné výsledky, srovnávací tabulku naleznete na této stránce.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Tak HTC si už delší dobu pod sebou podřezává větev. Holt se nepoučilo z minulýho roku a to nedopadne dobře!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button