Tapety

Nahlédněte do útrob nového MacBooku Air s M2 s těmito úžasně detailními tapetami

Jestli navštěvujete Český Mac pravidelně, určitě jste si všimli, že čas od času pro vás vyberu tapety, které si podle mého názoru zaslouží pozornost. Tentokrát jsem narazil na sadu od talentovaného designéra vystupujícího pod pseudonymem BasicAppleGuy. Tento digitální umělec nedávno vypustil do světa novou várku schématických tapet navržených podle nového MacBook Air s M2 čipsetem. 

Publikované tapety věrně kopírují vnitřnosti MacBooku Air s M2. Přestože nové Macy jsou v jistém ohledu minimalistická zařízení, pod jejich kapotou se přesto nachází spousta zajímavých součástek. BasicAppleGuy se proto rozhodl do detailu prozkoumat útroby nového MacBooku Air, a podle toho vytvořit detailní schéma.

Na svém blogu vysvětluje, že nejvíce času mu zabrala základní deska, která je osazena tisíci malých čipů. Některé z nich se skládají až z několika desítek jednotlivých prvků, takže jejich modelování si vyžádalo pořádnou porci mravenčí práce. Autor použil jako zdroj informací fotografie z různých rozborek včetně pitvy, kterou provedl populární web iFixit.

Výsledkem je precizně zpracované schéma MacBooku Air s M2, které si může každý z vás nastavit jako tapetu na monitoru svého počítače. Všechny verze tapety lze stáhnout na tomto odkazu. BasicAppleGuy vytvořil celkem deset různě barevných verzí, takže si můžete vybrat přesně tu, která vám například ladí s odstínem vašeho Macu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button