AktualityNovinky

Mozilla připravuje Firefox pro zařízení s iOS

Dříve populární internetový browser Firefox od společnosti Mozilla se brzy dočká své alternativy pro chytrá zařízení s operačním systémem iOS. Mobilní verze Firefox pro Android existuje již delší dobu a je s podivem, že teprve nyní se chystá varianta pro iPhone. Společnost aktuálně hledá kandidáty na testování za účelem rychlejšího vypuštění stabilní verze. Tato skutečnost naznačuje, že se projekt nachází v pokročilém stádiu vývoje, po kterém bude následovat uvolnění finálního softwaru do nabídky App Store.

mozzila

Pro zájemce o zařazení do testovacího procesu je připraven jednoduchý formulář na těchto stránkách. Trh s internetovými prohlížeči je jasně rozparcelován a nový produkt to nebude mít příliš jednoduché. Mozilla však může těžit ze svého jména a dlouholetých tradic. Zda to ovšem bude stačit na výraznější podíl, se dozvíme až po vypuštění mezi koncové uživatele jablečných zařízení.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close