Novinky

Mophie představilo nejtenčí kryt s bezdrátovým nabíjením pro iPhone 7/Plus

Americká společnost mophie představila kryt s technologií charge force určený pro přístroje iPhone 7/7 Plus a powerbanku s toutéž technologií. Tyto nejnovější přírůstky v ekosystému charge force umožňují pokročilé bezdrátové nabíjení. „Společnost mophie napíná své úsilí do vývoje technologií, jež udrží mobilní přístroje nabité po celý den,“ přiblížil Ross Howe, viceprezident společnosti mophie pro marketing. „Nové kryty tohoto cíle dosahují nikoli nasazením dalších baterií, ale umožněním jednoduchého průběžného dobíjení.“

Stačí, když se kožené pouzdro dotkne jakéhokoli bezdrátového příslušenství mophie s technologií charge force, a telefon se začne okamžitě dobíjet. Kryt je navíc kompatibilní také se systémem Qi a dalšími technologiemi bezdrátového nabíjení. 

Kryty zároveň umožňují přístup k portu Lightning, takže lze telefon nabíjet přes kabel nebo k němu připojit sluchátka. Na cestách, kde nemáte k dispozici nabíjecí podložky ani držáky, se nabízí kompaktní přenosné řešení v podobě powerbanky powerstation mini s technologií charge force. Malá bateriová jednotka o kapacitě 3 000 mAh se jednoduše připojí na zadní stranu krytu a po aktivaci se spustí bezdrátové nabíjení. Po nabití se jednotka opět odpojí. Powerstation mini se ke krytu pevně přichytí pomocí magnetů a umožňuje také zprostředkované nabíjení. Alternativně může posloužit jako stacionární nabíjecí podložka.

Odolnost krytu zvyšuje použitá kvalitní kůže a rámeček z termoplastického polyuretanu (TPU). Kryt s technologií charge force pro iPhone 7/7 Plus se prodává v celé škále barev, včetně černé, dvou odstínů hnědé, modré a červené ve speciální edici (PRODUCT)RED v rámci iniciativy na podporu boje proti AIDS. Co se týče ceny, doporučená cena krytu činí 59,95 Eur (zhruba 1600 Kč), powerbanku powerstation mini si výrobce cení na 49,95 Eur (přibližně 1300 Kč).

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button