Novinky

Moderní interiér nemusí být ničím nedostupným

Pokud plánujete trochu osvěžit vzhled vašeho domova a zvažujete, čím jej vybavit tak, abyste dosáhli moderního designu a zároveň nezaplatili moc peněz, máme pro vás několik tipů, jak s minimem prostředků vykouzlit moderní a příjemný interiér. Ještě předtím, než se pustíte do nákupu nábytku a dalších doplňků, doporučujeme se zamyslet nad tím, jestli by nestálo za to vymalovat. Díky čistě bílým zdem bude váš prostor působit velmi čistým a svěžím dojmem. Ale podceňovat byste neměli ani trochu barev. Na internetu existuje spousta tipů na to, jak barvy kombinovat. Díky správně zvolené výmalbě tak vytvoříte skvělý základ pro moderní interiér.

Osvětlení udělá víc, než si myslíte

Dalším důležitým prvkem každého interiéru je osvětlení. Může vám pomoci navodit tu správnou atmosféru a navíc díky moderním technologiím máte možnost propojit osvětlení s aplikací ve vašem chytrém telefonu a na dálku jej pohodlně regulovat. Osvětlení navíc může sloužit také jako designový doplněk, protože výrobci nabízejí spousty designů a díky moderním LED diodám máte na výběr z obrovského množství moderních tvarů. A navíc můžete moderním LED osvětlením ušetřit elektřinu.

Myslete i na vaše děti

Pokud máte malé děti, kromě jejich bezpečnosti je nutné myslet na to, aby byl nový interiér přátelský i k nim. Proto byste měli myslet na to, aby měly děti prostor pro vlastní kreativitu, stejně tak jako možnost aktivního vyžití. Pokud máte vlastní zahradu, je dobré myslet na možnost umístit zde třeba houpačky nebo prolézačky. A pokud si koupíte dostatečně velkou houpačku, můžete ji pak použít pro vlastní relaxaci v klidu vaší zahrady.

Vyměňte nábytek, na který se nejčastěji díváte

Pokud chcete koupit i nový nábytek, nemusíte nutně vyměnit úplně vše co jste v půsovním interiéru měli. Podívejte se ale na to, jaké kusy nábytku jsou nejvíce vidět a ty, které nejčastěji používáte a už vám nevyhovují. Pro dosažení moderního vzhledu je například v poslední době velmi populární moderní a minimalistický černý tv stolek, který večer při sledování televize dokonale splyne s okolím a neruší vás od diváckého zážitku. Ale například sedací soupravu nemusíte za každou cenu měnit. Někdy bohatě postačí změnit její čalounění nebo použít moderní potahy a přehozy. Tím dosáhnete nového vzhledu i bez větších investic do úplně nového kusu nábytku.

Špičkový design se dá koupit i levně

Kdysi platilo, že abyste měli doma nábytek od předních designérů, museli jste si pořádně připlatit. Ale to už je dnes dávno historií. Kvalitní design je čím dál tím dostupnější a skvělé designové kousky můžete sehnat opravdu velmi levně. Populární jsou také různá internetová tržiště s použitým nábytkem, kde můžete sehnat poklady doslova za babku. A pro nábytek, který už nebudete potřebovat, možná najdou využití jiní lidé. Proto zkuste váš starý nábytek nabídnout online ostatním. Získáte nějaké peníze navíc a také nemusíte řešit, co se starým nábytkem.

Dodací lhůty nábytku už nejsou noční můrou

Ještě nedávno platilo, že jste museli na objednaný nábytek dlouho čekat, ale dnes jsou již sklady nábytku plné a vy si tak můžete vybírat ze spousty možností a díky plným skladům prodejců také můžete získat zajímavé slevy. Stačí se podívat po internetu a najdete skvělé kousky za výhodné ceny.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button