AktualityiOSNovinky

Microsoft chystá novou chatovací aplikaci Flow pro iOS

Microsoft pravděpodobně pracuje na nové instant messaging aplikaci. Ta má spojovat to nejlepší z emailu a zmiňovaných IM konverzací. Aplikace má zajistit rychlou emailovou korespondenci s vašimi kontakty bez předmětů nebo podpisů. Novinka má podle několika zdrojů nést název Flow a debutovat by měla na iPhonech a tabletech iPad. Ačkoliv ještě počítačový gigant vývoj oficiálně nepotvrdil, na Twitteru se objevilo pár detailů ohledně připravovaného projektu. Outlook a Flow by se měl odlišovat podobně jako Skype a Qik. Tedy aplikace, kterou Microsoft představil loni a jde o jakýsi “osekaný” Skype sloužící pro krátké videohovory. Tento hybrid má s nejvyšší pravděpodobností urychlit vnitropodnikovou komunikaci a zároveň konkurovat dalším podobně zaměřeným službám.
Snímek obrazovky 2015-05-20 v 22.05.34
Microsoftu očividně nedá spát už zavedená služba Hangouts, kterou provozuje největší konkurent, tedy Google. Proto se zřejmě snaží co nejdříve naskočit do rozjíždějícího vlaku s ostatními IM aplikacemi. Díky neustále rostoucí popularitě chatovacích služeb se jedná o atraktivní oblast s téměř nevyčerpatelnou masou uživatelů a toho by přeci byla škoda nevyužít.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button