Novinky

Máte objednaný Cybertruck? Čekání vám může zkrátit nová píšťalka od Tesly, která vypadá stejně

Pamatujete si ještě na legendární představení futuristického pick-upu z dílny Tesly, které proběhlo skoro přesně před dvěma lety? Podle původních plánu se právě v těchto měsících měly první exempláře Tesla Cybertruck začít prohánět po amerických a možná i evropských silnicích. Jak to ale u Tesly bývá, projekt je tradičně opožděn. Aktuální odhady ohledně zahájení prodeje hovoří o konci roku 2022. Jestli půjde o konečné datum, nebo se spuštění prodeje pick-upu s bláznivým designem ještě protáhne, teprve uvidíme. Elon Musk ovšem dlouhého čekání na novou Teslu využil k další ze svých potrhlých marketingových akcí.

Zdroj: Tesla

Majitel Tesly totiž prostřednictvím svého twitterového účtu oznámil spuštění prodeje nového produktu s názvem Cyberwhistle, v překladu tedy „Cyberpíšťalka“. S chystaným elektromobilem nemá společnou jen polovinu názvu, ale také vzhled, Píšťalka  totiž vypadá téměř úplně stejně, jako zmenšenina modelu auta. Raritní kousek příslušenství od Tesly byl k dispozici za částku 50 dolarů, tedy asi 1 000 korun.

Někteří majitelé 16“ MacBooku Pro hlásí problémy s MagSafe 3, jejich počítače se odmítají nabíjet

Tesla dále na suvenýr, který v reálném světě ocení snad jen učitelé tělocviku a fotbaloví rozhodčí, láká tvrzením, že je vyroben z chirurgické oceli se speciálním leštěným povrchem. Fakticky tak spíše jde o zajímavou příležitost, jak si přímo od Tesly koupit příslušenství, které by jednoho dne mohlo být raritní. Podobně, jako je tomu u skutečného auta, ani u píšťalky nemají noví její noví majitelé jistotu, kdy zásilka dorazí. Žádné datum na webových stránkách Tesly totiž uvedeno není. V případě, že máte o raritu, jejíž nápad se dost možná zrodil přímo v hlavě Elona Muska zájem, už je pozdě. Edice je totiž zcela vyprodaná. Dá se ale předpokládat, že jakmile Tesla píšťalky odešle novým majitelům, začnou se objevovat v nejrůznějších aukcích. Pravděpodobně za cenu vyšší než 50 dolarů.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button