Novinky

Majiteli MacBooku Pro se pokazila klávesnice. Natočil o závadě písničku, která se stala internetovým hitem 

Krátce po představení nové generace MacBooku Pro se objevily stížnosti jeho uživatelů ohledně nového typu klávesnice, kterou tento laptop používá. I když klávesnici s extrémně nízkým zdvihem představil Apple už v roce 2015 v 12″ MacBooku, dočkala se tato klávesnice v případě MacBooku Pro malé revize.

Těžko říct, zda změna vedla k lepšímu, nebo spíš naopak. Někteří uživatelé si totiž začali stěžovat na nepříjemně vysoký zvuk, který klávesnice při stisku kláves vydávala. Docházelo také k úplně ztrátě funkčnosti některých kláves. Taková závada u stroje za desítky tisíc korun uživatele rozhodně nepotěší. Jedinou možností je totiž reklamace vadného kusu. Internetový písničkách Jonathan Mann, kterého problém s klávesnicí nového MacBooku Pro také potkal, si však řekl, že si Applu postěžuje po svém a o nefunkční klávese mezera rovnou natočil písničku.

V textu popisuje rady z oficiální podpory Applu, která uživatelům doporučuje počítač naklonit a snažit se z něj vytřepat prach. Nic z toho však nepomáhá a frustrace z nefunkční klávesy stále trvá…

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button