AktualityNovinkyWatch

Majitelé ocelových Apple Watch si stežují na škrábance. Opravu však zvládne každý

Každý, kdo někdy vlastnil náramkové hodinky s ocelovým pouzdrem, brzy narazil na škrábance způsobené při každodenním nošení. Se stejnou situací se nyní setkávají majitelé Apple Watch, kteří v uplynulých dnech začali reportovat první zkušenosti. Ačkoliv se výrobce chlubí speciálním postupem při výrobě, fyzikální vlastnosti materiálů se jednoduše oklamat nedají.

miniatura

Jeden z uživatelů se na internetu podělil o vlastní zkušenosti a zveřejnil jednoduchý návod, jak se nevzhledných rýh na ocelovém těle Apple Watch zbavit. Stačí zajít do každého většího supermarketu a zakoupit leštící pastu na kovy. Po opatrné aplikaci na metalickou část konstrukce se velice snadno zbavíte nevzledných škrábanců.

Pokud máte obavy, není nic jednoduššího, než zajít do nejbližšího klenotnictví, kde celou operaci provedou za vás. Díky obsahu abrazivních částic nedoporučujeme přípravek na leštění používat příliš často, mohlo by totiž dojít k nenávratnému poškození pouzdra. Pro bližší ilustraci přikládáme video, kde je celý postup zachycen.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button