AktualityAplikace iOSiOSiPhoneNovinky

Magický Island obohatil nabídku aplikace Fripito

Nabídka fotoprůvodce Fripito se nově rozrůstá o další destinaci v podobě okouzlujícího Islandu. Pokud v dohledné době uvažujete o návštěvě této úžasné země, doporučujeme aplikaci stáhnout a využít skvělých rad od zkušených fotografů.

Island

Průvodce Vás provede den za dnem, ukáže dechberoucí a jedinečná místa, mezi kterými nechybí jezero Thingvallavatn, kaskády vodopádu Gulfossk, národní park Thingvellir, drsnou krajinu Landmannalaugar, nebo super vulkán Katla a moho dalšího. V aplikaci se dozvíte zajímavé tipy a rady na nezbytnou výbavu, případně užitečné informace pro jízdu offroadovým vozidlem. Průvodce obsahuje celkem 100 nádherných fotografií včetně GPS polohy a fotografických tipů autora a po stažení do mobilu nebo tabletu najdete vše v offline mapách.

Pokud si stáhnete aplikaci do 3. května 2015, získáte zajímavou slevu 50 procent.

 

Autor průvodce:
Jan Březina

Profesionální fotograf, lektor, videocaster, autor technického blogu, cestovatel a zakladatel Fripita. Navštívil šest kontinentů a více jak 120 zemí.

Honza byl jedním z prvních českých žurnalistů, který se systematicky věnoval digitální fotografii. Svůj projekt Digit nastaroval v roce 1998 a od té doby publikoval stovky recenzí fotoaparátů, objektivů, příslušenství a software. Zároveň je spoluautorem řady knih o digitální fotografii a nejrůznějších návodů, tutoriálů a výukových videí. Stal se neúnavným propagátorem digitální fotografie nejen u nás, ale i v zahraničí.

Je členem řady prestižních mezinárodních asociací jako je IPC, PMAI, IFJ či WPPI.

Ve své komerční fotografické tvorbě se zaměřuje zejména na portrét a svatební fotografii. Nicméně krajinářská fotografie a cestování jsou pro něj nejbližším tématem volné tvorby a věnuje se jim přes 10 let.

Organizuje již více jak 8 let fotografické workshopy, fotoexpedice a nejrůznější kurzy a to nejen fotografie, ale i práce s Apple produkty. Měl řadu přednášek na tato témata na soukromých i státních vysokých školách.

Honza je Apple Certified Trainer, Adobe Certified Expert a Adobe Community Proffesional.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button