AktualityNovinky

MagCable: Přidejte svému iPhonu magnetickou nabíječku

Na komunitním serveru Kickstarter se čas od času objeví zajímavé nápady, které si zaslouží mediální pozornost. Mezi ty nejčerstvější patří projekt s názvem MagCable, jenž slibuje výrazné usnadnění nabíjecí rituálu.

fcf306b96292b9a13eb573f4d136e99d_original

Myšlenka je až geniálně jednoduchá a svou praktičností by mohla zaujmout poměrně široké publikum zájemců. V podstatě se jedná o magnetickou záslepku nabíjecího portu, který běžně slouží k napájení či datové synchronizaci. Druhou část tvoří adaptér spojující záslepku a standardně dodávaný kabel.

fcf306b96292b9a13eb573f4d136e99d_originalKromě elegantního systému nabíjení získáte ochranu portu před poškozením zaviněného častým odpojováním a zapojováním. MagCable lze objednat ve variantě s Lighting a microUSB koncovkou za částku 12 USD (přibližně 300 Kč), první expedice jsou naplánovány v průběhu listopadu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button