Novinky

MacX DVD Ripper Pro: digitalizujte si zdarma svou sbírku DVD na několik kliknutí

Není to tak dávno, kdy byly veškeré filmy distribuovány na nositelných médiích typu DVD. Doba ovšem pokročila a současné trendy už tomuto typu nosičů příliš nepřeje. Je totiž mnohem pohodlnější si pustit svůj oblíbený film či seriál z domácího NAS serveru připojeného k televizi či na displeji tabletu v pohodlí postele. Opomenout nelze ani vzrůstající oblibu služeb typu Netflix, Hulu a HBO Go.

Co ovšem dělat, když vlastníte rozsáhlou sbírku vlastních DVD, kterých se nechcete vzdát? Řešení je poměrně jednoduché a jmenuje se MacX DVD Ripper Pro.

MacX DVD Ripper: Klíčové funkce a výhody

  • Digitalizace všech typů starších i novějších médií typu DVD na video, které lze snadno přehrát na počítači, mobilu, chytrém televizoru či tabletu
  • Extrémně rychlé rippování disku díky unikátní hardwarové akceleraci – převod jednoho DVD zabere pouhých 5 minut
  • Bezeztrátová kvalita výstupního videa. Nehrozí tedy propady snímků či jakékoli problémy s poměrem stran či synchronizací zvuku s obrazem.
  • Bohaté možnosti výstupních formátů. DVD můžete převést například do souborů typu MP4, MKV, MOV, FLV, MP3 a mnoho dalších.
  • Funkce pro odebrání šifrování a regionálních omezení z DVD nosiče

Mezi další výhody MacXDVD Ripper patří jednoduchá obsluha, kterou zvládne i méně zkušený uživatel. Celý proces převodu je navíc velmi rychlý a zkopírování jednoho DVD vám zabere v praxi pouze několik málo minut.

Jak digitalizovat DVD a zkopírovat ho na disk počítač?

  1. Jako první je nutné MacX DVD Ripper stáhnout a následně nainstalovat.
  2. Po spuštění programu vyberete zdrojovou mechaniku a v sekci Folder složku se soubory AUDIO a VIDEO.
  3. V dalším kroku už stačí pouze zadat výstupní formát – vybrat můžete buď mezi zálohou 1:1 či zvolit některý z vámi preferovaných typů souborů jako je například MP4, AVI, MOV či MPEG.
  4. Následuje výběr složky na disku, kam se uloží převedené video ze zdrojového DVD
  5. V poslední fázi stačí už kliknout na tlačítko RUN a počkat, než celá operace proběhne.

Využijte speciální nabídky a získejte MacX Ripper DVD zdarma nebo s pořádnou slevou

Jestli vás MacX DVD Ripper zaujal, máme pro vás dvě skvělé zprávy. Díky právě probíhající akci si můžete zdarma stáhnout MacX Ripper DVD, který podporuje všechny funkce kopírování disků DVD s vyjímkou bezplatné aktualizace. Pokud toužíte po všech funkcích a doživotní garanci bezplatných aktualizací, lze využít speciální akce a MacX DVD Ripper Pro zakoupit za 29,95 USD, namísto obvyklých 67,95 USD. Nabídku celé výroční akce najdete na této stránce.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button