AktualityNovinky

Logitech představil první doplňkovou klávesnici pro iPad Pro

Ačkoliv se iPad Pro ještě nezačal prodávat, společnost Logitech představila hardwarovou klávesnici, která by se měla v horizontu následujících týdnů objevit v produktové nabídce. Připojení bude probíhat prostřednictvím nového Smart Connectoru na boku tabletu, díky čemuž odpadne separátní dobíjení či párování skrze Bluetooth. Ačkoliv výrobce zveřejnil pouze jeden obrázek, je na první pohled patrné, že klávesnice bude ctít designový jazyk jablečného tabletu. Podle všeho můžeme očekávat klávesy s nizkým zdvihem, což řadě uživatelům může činit potíže.

Logitech_CREATE_postcardKlávesnice disponuje integrovaným stojánkem pro tablet a zároveň poslouží jako prvek pro ochranu dvanáctipalcového displeje. Velkou neznámou zůstává cena, za kterou se příslušenství objeví na pultech prodejců. Neoficiální zdroje hovoří o částce balancující kolem hranice 4000 Kč. Do budoucna lze předpokládat, že výrobci třetích stran se brzy vytasí s dalšími produkty pro nový iPad Pro, jehož první expedice se rozběhnou v listopadu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button